Rekonstrukce

Realizujeme kompletní rekonstrukce bytového jádra, kuchyní, podlah, i celých domů včetně nástaveb a půdních vestaveb. Provedeme štukování, malování či tapetování, zkrátka vše, co je spojeno s rekonstrukcí prostor určených k jakémukoli účelu, dokonce i generální rekonstrukce panelových domů či průmyslových staveb.

V rámci rekonstrukce bytu, rodinného domu či jiného objektu libovolného charakteru poskytneme klientům komplexní péči, od projektové dokumentace a vyřízení stavebního povolení, přes realizaci rekonstrukce, až po dokončovací a úklidové práce. Portfolio našich služeb je opravdu rozsáhlé, můžete si tedy být jisti úsporou peněz, neboť nemusíte najímat další řemeslníky, jejichž dílčí úkony se v konečném výsledku prodraží.

Rekonstrukce bytů, domu i komerčních a rekreačních prostor

Typická zakázka začíná tím, že si vyslechneme veškerá přání a potřeby klienta, které představují základní kameny budoucího projektu rekonstrukce. Na základě těchto požadavků vytvoříme návrh řešení prostoru pro co nejkonkrétnější představu o budoucí funkčnosti a designu, a také cenový návrh. Jakmile je zákazník s návrhem spokojen, přichází na řadu vypracování projektové dokumentace, zajištění všech potřebných dokumentů pro realizaci rekonstrukce a stanovení termínu dokončení a předání. Samotnou rekonstrukci provedeme rychle, kvalitně a s garancí materiálu i služeb.

Samozřejmostí při realizaci rekonstrukcí je i zajištění veškerých souvisejících činností, jako jsou instalatérské, topenářské, plynařské, obkladačské a další práce.

Neváhejte se na nás obrátit v případě potřeby rekonstrukce jakéhokoli objektu, nechte si odborně poradit a vypracovat návrh optimálního řešení na míru vašim přáním.