REKONSTRUKCE

REKONSTRUKCE

Realizujeme kompletní rekonstrukce bytového jádra, kuchyní, podlah, i celých domů včetně nástaveb a půdních vestaveb. Provedeme štukování, malování či tapetování, zkrátka vše, co je spojeno s rekonstrukcí prostor určených k jakémukoli účelu, dokonce i generální rekonstrukce panelových domů či průmyslových staveb.

V rámci rekonstrukce bytu, rodinného domu či jiného objektu libovolného charakteru poskytneme klientům komplexní péči, od projektové dokumentace a vyřízení stavebního povolení, přes realizaci rekonstrukce, až po dokončovací a úklidové práce. Portfolio našich služeb je opravdu rozsáhlé, můžete si tedy být jisti úsporou peněz, neboť nemusíte najímat další řemeslníky, jejichž dílčí úkony se v konečném výsledku prodraží.

Rekonstrukce bytů, domu i komerčních a rekreačních prostor

Typická zakázka začíná tím, že si vyslechneme veškerá přání a potřeby klienta, které představují základní kameny budoucího projektu rekonstrukce. Na základě těchto požadavků vytvoříme návrh řešení prostoru pro co nejkonkrétnější představu o budoucí funkčnosti a designu, a také cenový návrh. Jakmile je zákazník s návrhem spokojen, přichází na řadu vypracování projektové dokumentace, zajištění všech potřebných dokumentů pro realizaci rekonstrukce a stanovení termínu dokončení a předání. Samotnou rekonstrukci provedeme rychle, kvalitně a s garancí materiálu i služeb.

Samozřejmostí při realizaci rekonstrukcí je i zajištění veškerých souvisejících činností, jako jsou instalatérské, topenářské, plynařské, obkladačské a další práce.

Neváhejte se na nás obrátit v případě potřeby rekonstrukce jakéhokoli objektu, nechte si odborně poradit a vypracovat návrh optimálního řešení na míru vašim přáním.

NAŠE REFERENCE

Novostavba pivovarský hotel Hrabal Nymburk, novostavba "Bistro U Lupiče" Poděbrady, rekonstrukce hotelu CENTRAL PARK v Poděbradech, rekonstrukce České ambasády ve Varšavě, kompletní rekonstrukce nemocnice Nymburk pavilon B,C a D (lůžková interna + JIP), Pavilon A (chirurgie lůžková, porodnice), novostavba hotelu "Na Farmě"3* - Choťovice, kompletní rekonstrukce Hotelu Libeňský  4*, objekt SO2- Poděbrady, gynekologicko-porodnický pavilon nemocnice Nový Bydžov, rekonstrukce Komerční Banky Poděbrady,rekonstrukce KB Praha-Starostrašnická, rekonstrukce KB Pardubice, úpravy prostor KB a.s. Nymburk a Kolín, výstavba a rekonstrukce výrobních hal v Polabských mlékárnách a.s. Poděbrady, Lázních a.s. Poděbrady, Sklárnách a.s. Poděbrady, PVT Nymburk, Poděbradka a.s., rekonstrukční práce v Černínském paláci – budova Ministerstva zahraničních věcí Praha, řada akcí pro město Poděbrady, výstavba řeznicko-uzenářského provozu Řehák-Nymburk, výstavba a rekonstrukce rodinných domků atd.

Kontaktní formulář

* - povinné položky
Nejsou vyplněny všechny povinné položky. Povinné položky jsou označeny hvězdičkou *

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů, dle platné legislativy. Více info ZDE:

MAPA