Stavby

Zabýváme se výstavbou nejen bytových a rodinných domů, ale i veřejných a průmyslových objektů na klíč. Naším cílem je při realizaci staveb zajistit kvalitní a komplexní služby, které zahrnují nejen samotnou výstavbu, ale také veškeré řemeslnické práce. Při realizaci staveb vždy dbáme na kvalitu, ochranu životního prostředí, maximální bezpečnost a dodržování všech legislativních a provozních požadavků.

Proč stavět zrovna s námi?

Nabízíme komplexní služby, tudíž ručme za kvalitu výsledné stavby, nejen jejích dílčích částí.
Stavba na klíč bude hotová v nejbližším možném termínu bez zbytečných průtahů a investic nad rámec.
Využíváme technologií a materiálů pro nízkoenergetický provoz objektů pro vaše úspory do budoucna.
Ubydou vám starosti s běháním po úřadech kvůli stavebnímu povolení, potřebnou dokumentaci zařídíme za vás.
Jsme féroví a dodržujeme předem domluvené podmínky.
Realizace stavby s naší firmou je výhodná investice do vaší budoucnosti.

Pro váš spokojený domov

Nezáleží na tom, zda jde o dřevostavbu, montovaný či zděný rodinný dům, nízkoenergetickou stavbu nebo objekt jiného charakteru. Poradíme si s každou variantou a nabídneme řešení výhodné nejen finančně, ale také uživatelsky, v termínu, a včetně odborného poradenství. Jsme schopni realizovat zakázky jakéhokoli rozsahu v krátkém časovém úseku, neboť naši pracovníci mají bohaté zkušenosti i s rozsáhlou výstavbou a jsou maximálně flexibilní. Více než 20 let praxe v oblasti realizace staveb a s profesionály z oboru, připravenými podat nadstandardní výkony, jsou zárukou spokojenosti každého, kdo se na nás s důvěrou obrátí.
Stavby na klíč

Realizace staveb na klíč začíná zajištěním projektové dokumentace, návrhy interiéru i exteriéru a zařízením stavebního povolení. Samotná výstavba probíhá v několika fázích, o kterých budete vždy dokonale informováni. Postaráme se i o veškeré dokončovací práce.

Realizujeme tyto druhy staveb:

Rodinné domy
Bytové domy
Administrativní budovy
Komerční prostory
Průmyslové objekty
Zdravotní a vzdělávací střediska
Obchodní a kulturní domy
Ubytovací zařízení
Restaurace
Rekreační objekty